Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model No.: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| Tip: | PU Yuvarlak Kemer |
| Malzeme: | pu |
15mm çapında yeşil renkli şanzıman Poliüretan Yuvarlak Kayış
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Uzunluğu: | 30 metre / rulo |
| Sertlik: | 85 sahil A ~ 90 sahil A |
Low compression Polyurethane Round Belt / Smooth Round Drive Belts
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| surface: | smooth |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| Model No.: | JN20169 |
|---|---|
| Tip: | PU Yuvarlak Kemer |
| Malzeme: | pu |
2mm Turuncu Poliüretan Yuvarlak Kordon Takviyeli 85A
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | Herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
OEM Naylon, kevlar kemerli ısmarlama Poliüretan kayışlar Takviyeli Kord
| Ambalaj bilgileri: | Normal ambalaj. İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj kartondur. Ya da müşterilerin taleplerine |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkiyat öncesi% 50 denge; Batı Birliği ; L / C |
Ağır Hizmet Tipi Naylon Kevlar Kemerler / Biçme Makineleri için Kordon Pentagon Kemerleri
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
Tekstilde Yaygın Olarak Kullanılan Poliüretan Yuvarlak Kayışı Sürme, Yüzey Kaba
| sertlik: | 85A-90A |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| germe oranı: | %1,5-3 |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model No.: | JN20169 |
|---|---|
| Tip: | Çap 2 ~ 20 mm |
| Malzeme: | pu |
OEM Özel yapım 6mm naylon, kebir kord kayışları Takviyeli Kordon poliüretan kayışları / Kevlar Kemerleri
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj kartondur. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |

