Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Malzeme: | PU |
Tekstil, Pu Yuvarlak Kemer için Drak Yeşil Renk Kaba Poliüretan Yuvarlak Kemer
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
Tekstil Pu Drak Yeşil 30m / Rulo için Renk Kaba Poliüretan Yuvarlak Kemer
| Sertlik: | 85 sahil A |
|---|---|
| Renk: | koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| sertlik: | 85A |
|---|---|
| renk: | Koyu yeşil |
| Tip: | PU yuvarlak kemer |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |

