Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
OEM-Özel Yapılmış Çap 15mm çelik kord kayışları Çelik Takviyeli Kordon poliüretan kayışlar / Kevlar Kemerleri
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj kartondur. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkiyat öncesi% 50 denge; Batı Birliği ; L / C |
İletim İçin Güçlendirilmiş 85A 100m Poliüretan Yuvarlak Kayış Kordonu
| İsim: | Poliüretan Yuvarlak Kemer |
|---|---|
| Renk: | kırmızı yeşil |
| Sertlik: | 85A-90A |
OEM-Özel Yapılmış Çap 6mm Naylon, Kebler kordon kemerleri Takviyeli Kordon poliüretan kemer / Kevlar Kemerleri
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
2mm Turuncu Poliüretan Yuvarlak Kordon Takviyeli
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
İletim İçin Güçlendirilmiş 85A 100m Poliüretan Yuvarlak Kayış Kordonu
| İsim: | Poliüretan Yuvarlak Kemer |
|---|---|
| Renk: | kırmızı yeşil |
| Sertlik: | 85A-90A |
Smooth Rough Polyurethane Round Belt Diameter 2mm -20mm Used In Glass
| yüzey: | kaba pürüzsüz |
|---|---|
| color: | green orange |
| çap: | 2mm-20mm |
Smooth Urethane Round Belting 30m/roll Reinforced Abrasion Resistance
| stretching rate: | 1.5%-3% |
|---|---|
| color: | red |
| material: | PU |
3mm yeşil renk ve turuncu renk Çapı Endüstriyel şanzıman PU Poliüretan Yuvarlak Kemer kablosu
| Uzunluğu: | 400 metre / rulo |
|---|---|
| Sertlik: | 85 kıyı A -90 sahil A |
| Renk: | turuncu veya yeşil |
Urethane Strength Polyurethane Round Belt Abrasion Resistant
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |

