Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| renk: | Portakal |
|---|---|
| sertlik: | 85A-90A |
| uzunluk: | 30 m/rulo |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| yüzey: | kaba |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| çap: | 6mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| yüzey: | kaba |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| çap: | 6mm |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| yüzey: | düz |
|---|---|
| renk: | Portakal |
| çap: | 10 mm |
8mm çap turuncu renk PU İletim Poliüretan Yuvarlak Belting
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Türü: | PU yuvarlak kayış |
| Renk: | Turuncu |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Çap 12mm Turuncu Üretan Yuvarlak Kayış Yüzey Düz kord takviyeli
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
|---|---|
| renk: | Portakal |
| Sertlik: | 90A |

