Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Tensile Strength Polyurethane Round Belt / Green PU Extruded Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
A-13 Kırmızı Poliüretan V Kayışı PU V Kesit Kayışı İletim İçin
| Renk: | herhangi bir renk |
|---|---|
| Uzunluk: | 30m/rulo |
| Tip: | Poliüretan V Bölmeli Kayış |
PU Poliüretan Yuvarlak Bant İyi Direnç Yeşil 300m / Rulo
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Malzeme: | PU |
| uzun: | 300m/rulo 200m/rulo 100m/rulo |
2mm Turuncu Poliüretan Yuvarlak Kordon Takviyeli
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
90A 400m PU Poliüretan Yuvarlak Kayış Tahrik Kayışı 400m
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | Herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass For Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
90A 400m PU Yuvarlak Kayış Poliüretan Yuvarlak Tahrik Kayışı
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model No.: | JN20169 |
|---|---|
| Tip: | Çap 2 ~ 20 mm |
| Malzeme: | pu |
3mm yeşil renk ve turuncu renk Çapı Endüstriyel şanzıman PU Poliüretan Yuvarlak Kemer kablosu
| Uzunluğu: | 400 metre / rulo |
|---|---|
| Sertlik: | 85 kıyı A -90 sahil A |
| Renk: | turuncu veya yeşil |

