Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
Seramik sanayi İletim V kayışı poliüretan V Kayış
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
Poliüretan V Kayış Kolay Eriyen Derzli Poliüretan Düz Kayış A-13 B-17 C-22
| Malzeme: | PU malzemeyi içe aktar |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı renk |
| Uzunluk: | 30m/rulo |
90A Sertlik 17mm B Bölmesi V Kayışı Poliüretan V Kayış Bölmeleri
| Renk: | herhangi bir renk |
|---|---|
| Uzunluk: | 30m/rulo |
| Tip: | V kayışı |
Sertlik 90A Poliüretan Yuvarlak Tahrik Kayışı 20mm Yüksek Çekme Mukavemeti
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
90A Poliüretan Yuvarlak Tahrik Kayışı 20mm Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
Yeşil Renk Poliüretan Yuvarlak Bant Sertliği 85A İletim Kayışı 400m / Rulo
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | yeşil renk |
| Sertlik: | 85A |
Polyurethane Kaba Yuvarlak Kemer Sertliği 88A Transmission Belting 400m / Roll
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | yeşil renk |
| Sertlik: | 85A |
OEM Industrial Flex Open End Polyurethane Timing Belt for Transmission
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

