Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
Endüstriyel İletim Konveyörü yeşil kaba PU Kordon poliüretan yuvarlak kayış
| Sertlik: | 85 sahil A |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Malzeme: | PU |
Pu Cord Polyurethane Round Belt / Urethane Drive Belts textile industry
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Yeşil ve turuncu renk pürüzsüz ve pürüzlü Endüstriyel İletim üretan yuvarlak kayış Poliüretan Kablo bağlı
| Uzunluğu: | 400 m / rulo 200 m / rulo |
|---|---|
| Sertlik: | 90 A |
| Renk: | Turuncu ve Yeşil |
Pürüzsüz Kaba Endüstriyel İletim Üretan Yuvarlak Kayış Poliüretan Kordon Bağlı
| Uzunluk: | 400m/rulo 200m/rulo |
|---|---|
| Sertlik: | 90 bir |
| Renk: | turuncu ve yeşil |
PU round drive belts smooth for Transmission , High stretch
| color: | orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Tekstil, Pu Yuvarlak Kemer için Drak Yeşil Renk Kaba Poliüretan Yuvarlak Kemer
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Material: | PU |
2mm Turuncu Poliüretan Yuvarlak Kordon Takviyeli 85A
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Renk: | Herhangi bir renk |
| Sertlik: | 85A-90A |
PU Polyurethane Round Belt Good Resistance , Green Round Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |

