Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| Ana işlev: | İletim Kayışı |
|---|---|
| Sertlik: | 90 kıyı A |
| Malzeme: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Konveyör Zemin ve Kiremit Taşıma için Yüksek Çekme ve Yırtılma Mukavemeti PU Ekstrüde Bant
| Sertlik: | 90 kıyı A |
|---|---|
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
| malzeme: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| malzeme: | PU |
|---|---|
| Sertlik: | 75A-90A |
| Renk: | herhangi bir renk |
Çap 12mm Turuncu Üretan Yuvarlak Kayış Yüzey Düz kord takviyeli
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
|---|---|
| renk: | Portakal |
| Sertlik: | 90A |
İletim İçin Güçlendirilmiş 85A 100m Poliüretan Yuvarlak Kayış Kordonu
| İsim: | Poliüretan Yuvarlak Kemer |
|---|---|
| Renk: | kırmızı yeşil |
| Sertlik: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model No.: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| Tip: | PU Yuvarlak Kemer |
| Malzeme: | pu |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

