Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| Ana işlev: | Tahrik iletimi |
|---|---|
| Sertlik: | 90 kıyı A |
| Malzeme: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| Ana işlev: | Tahrik iletimi |
|---|---|
| Sertlik: | 90 kıyı A |
| Malzeme: | PU |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| renk: | kırmızı |
|---|---|
| malzeme: | PU |
| sertlik: | 90A |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| Sertlik: | 90 kıyı A |
|---|---|
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
| malzeme: | PU |
15mm çapında yeşil renkli şanzıman Poliüretan Yuvarlak Kayış
| Malzeme: | PU |
|---|---|
| Uzunluğu: | 30 metre / rulo |
| Sertlik: | 85 sahil A ~ 90 sahil A |
Yüksek Çekme ve Yırtılma Mukavemeti Konveyör Zemin ve Çatı Kiremitleri İçin Kırmızı Poliüretan V Kayış
| Sertlik: | 90 sahil A |
|---|---|
| Uzunluğu: | 30 metre / rulo |
| Malzeme: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

