Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| renk: | Portakal |
|---|---|
| sertlik: | 85A-90A |
| uzunluk: | 30 m/rulo |
Poliüretan V-kayışı A-13/B-17/C-22 İletim Kayışı Aşınmaya Dayanıklı Sanayi
| sertlik: | 90 A |
|---|---|
| malzeme: | POLİÜRETAN |
| ısıya dayanıklı: | -30℃-80℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| yüzey: | kaba |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| çap: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| sertlik: | 85A |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| germe oranı: | %1,5-3 |
Tekstilde Yaygın Olarak Kullanılan Poliüretan Yuvarlak Kayışı Sürme, Yüzey Kaba
| sertlik: | 85A-90A |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| germe oranı: | %1,5-3 |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

