Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
Smooth Rough Polyurethane Round Belt Diameter 2mm -20mm Used In Glass
| yüzey: | kaba pürüzsüz |
|---|---|
| color: | green orange |
| çap: | 2mm-20mm |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
Green Round Belts Polyurethane Drive Belt Transmission ROHS Approved
| yüzey: | kaba |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| çap: | 6mm |
Welding Polyurethane Round Belt
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
| color: | orange or green |
Urethane Strength Polyurethane Round Belt Abrasion Resistant
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Industrial Polyurethane Round Belt Rough Smooth High Tensile Tear Strength
| material: | PU |
|---|---|
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/ roll 30m/ roll |
| hardness: | 85A-90A |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
Diameter 6mm Round Polyurethane Belts Ceramic Machine Transmission
| length: | 200m/roll |
|---|---|
| color: | orange |
| type: | Pu smooth round belt |

