Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| malzeme: | PU malzeme ithal |
|---|---|
| renk: | kırmızı renk |
| uzunluk: | 30m/rulo |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Yeşil poliüretan yuvarlak kemer
| Renk: | Yeşil veya ihtiyacınıza göre |
|---|---|
| Malzeme: | pu |
| uzun: | 300m/rulo 200m/rulo 100m/rulo |
Endüstriyel Polyurethane Yuvarlak Kemer
| Renk: | Yeşil veya ihtiyacınıza göre |
|---|---|
| Malzeme: | pu |
| uzun: | 300m/rulo 200m/rulo 100m/rulo |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

