Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ pu cord ] eşleşme 198 Ürünler.
85A-90A pürüzsüz Üretan iletim kırmızı Poliüretan V Kayışı
| yüzey: | düz |
|---|---|
| renk: | kırmızı |
| sertlik: | 85A-90A |
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Malzeme: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Malzeme: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| yüzey: | düz |
|---|---|
| renk: | kırmızı |
| sertlik: | 85A-90A |
Poliüretan V Kayışı İletim Sıcaklık Aralığı -35ºC - 80ºC
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı renk |
| Uzunluk: | 30m/rulo |
RoHS Onaylı Poliüretan V Kayışı Kolay Eritilebilir Eklemli poliüretan düz kayış
| malzeme: | PU malzeme ithal |
|---|---|
| renk: | kırmızı renk |
| uzunluk: | 30m/rulo |

