Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Custom Made industrial Kevlar Polyurethane Belt With Nylon Cord
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Length: | 100 meter /rolls 50m/ roll 30m / roll |
| color: | any color |
Nylon Kevlar Mower Belts , industrial timing belt Low Stretch
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| malzeme: | PU |
|---|---|
| Sertlik: | 75A-90A |
| Renk: | herhangi bir renk |
Bright Color Surface Finish Belt for Convey , Polyurethane Super Grip V Belt
| material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 75A-90A |
| Color: | any color |
OEM Çelik Kordon kevlar triger kayışı endüstride korozyon önleyici
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
90A Sertlik 17mm B Bölmesi V Kayışı Poliüretan V Kayış Bölmeleri
| Renk: | herhangi bir renk |
|---|---|
| Uzunluk: | 30m/rulo |
| Tip: | V kayışı |
A-13 Kırmızı Poliüretan V Kayışı PU V Kesit Kayışı İletim İçin
| Renk: | herhangi bir renk |
|---|---|
| Uzunluk: | 30m/rulo |
| Tip: | Poliüretan V Bölmeli Kayış |
Poliüretan V Kayış Kolay Eriyen Derzli Poliüretan Düz Kayış A-13 B-17 C-22
| Malzeme: | PU malzemeyi içe aktar |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı renk |
| Uzunluk: | 30m/rulo |
endüstri makinesi için herhangi bir renk PU Poliüretan sırt üstü V Kayışı 30m / Rulo PU İletim Kayışı
| Sertlik: | 90 bir |
|---|---|
| Malzeme: | PU malzemeyi içe aktar |
| Isıya dayanıklı: | -30 ℃ -80 ℃ |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| Malzeme: | pu |
|---|---|
| Malzemenin İçinde: | pu |
| Sertlik: | 85a |

