Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| Ana işlev: | Tahrik iletimi |
|---|---|
| Sertlik: | 90 kıyı A |
| Malzeme: | PU |
Red Transmission Polyurethane Flat Belt Low Compression Set Industry Textile Machines
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| renk: | kırmızı |
|---|---|
| malzeme: | PU |
| sertlik: | 90A |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| yüzey: | düz |
|---|---|
| renk: | kırmızı |
| sertlik: | 85A-90A |
Özelleştirilmiş 12mm Kevlar Kemerler Çelik Halat, endüstriyel triger kayışı
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj kartondur. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
OEM Özel yapım A-13, B-17, C-22 kesitli naylon kord kayışları takviyeli poliüretan kayışlar / Kevlar Kemerleri
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
OEM Özel yapım naylon, kevlar kemer poliüretan kemer yük taşıma 300kg ~ 600KG gerilim kuvveti Kevlar Kayışlar
| Ambalaj bilgileri: | İç ambalaj plastik filmdir. Dış ambalaj karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü içerisinde depozitonuz alındığında |
| Ödeme koşulları: | T / T, önceden% 50 ödeme, sevkıyattan önce% 50 denge |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |

