Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ reinforce cord round belt ] eşleşme 141 Ürünler.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
Kaba Yuvarlak Poliüretan Kayış, Tekstil İçin Yuvarlak Kesit Tahrik Kayışları
| Sertlik: | 85 kıyı A |
|---|---|
| Renk: | Koyu yeşil |
| Malzeme: | PU |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| renk: | turuncu renk |
|---|---|
| sertlik: | 90A |
| uzunluk: | 400 m/rulo |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| Renk: | turuncu renk |
|---|---|
| sertlik: | 90A |
| uzunluk: | 400 m/rulo |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| malzeme: | PU |
|---|---|
| tip: | PU yuvarlak kemer |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| malzeme: | PU |
|---|---|
| tip: | PU yuvarlak kemer |
| renk: | Portakal |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

