Aşınmaya dirençli poliüretan torbada detaylandırılması uzun dayanır Etkenler nelerdir?

December 11, 2017
hakkında en son şirket haberleri Aşınmaya dirençli poliüretan torbada detaylandırılması uzun dayanır Etkenler nelerdir?
Poliüretan kauçuk kaplı aşınma direnci, standart, aşınmaya dayanıklı poliüretan torbanın kalitesini değerlendirmektir Faktörler nelerdir? Muhtemelen hepimizin anlaması gereken şey şu şekildedir:

Malzeme

Kauçuk malzeme, poliüretanın kapsüllenmesinin aşınmaya dayanıklı, kauçuk performans parametrelerinde plastik torbanın kalitesini etkileyen önemli bir faktör olduğundan emin olmak için kauçuk çeşitlerinin maden koşullarını karşılamayı seçmelidir, piyasadaki ana plastik torba bölünmüştür ithal kauçuk ve ev tipi çanta tutkalına,

Genel sanayi ve madencilik koşulları, yerli kauçuğun çoğunluğunu kullandı ve yüksek aşınmaya dirençli plastik levhanın yabancı ithalat seçiminin en zorlu koşullarında madencilik koşulları için.

yapışma

Makaranın kullanılması sürecinde, sıklıkla uzun süreli sürtünme ve merkezcil kuvvet uygulanır. Seçilen yapıştırıcı rulmana etkin bir şekilde yapışamıyorsa, rulo önceden yağdan arındırılmış olacak ve sistem kapanacaktır.

Üreticiler

Seçilen üretici, plastik tabaka farklı kalınlık, sertlik ve aşınma direnci gerçek seçimi göre, iyi bir yerinde analiz ve inşaat yeteneklerine sahip olmalıdır, pratik bir seçim genellikle aşırı plastik torba aşınma yol açar. Wuxi Jiu Nai Poliüretan Ürünler Co, Ltd Tavsiye Edilen Ürünler: Poliüretan yuvarlak kayış Poliüretan V kayışı Poliüretan kauçuk rulo Poliüretan lastik tekerlek Standart dışı poliüretan kauçuk Poliüretan Üçgen Bant Poliüretan yastıklı poliüretan desen.