Benzersiz sızdırmazlık ve ürün tanımlaması ile uzun dayanıklıklı poliüretan yuvarlak

December 4, 2017
hakkında en son şirket haberleri Benzersiz sızdırmazlık ve ürün tanımlaması ile uzun dayanıklıklı poliüretan yuvarlak
Poliüretan yuvarlak kayış Ürün Açıklaması:

1, termoplastik poliüretan malzeme, bükülmeye, aşınmaya dayanıklı, kolay sıcak eriyik bağlantıya mükemmel direnç ve düşük sıcaklığın kırılması kolay değildir;

2, naylon çekirdek, çelik çekirdek ekleyebilirsiniz;

3, sıcaklık aralığı -35 ℃ 80 ℃;

4, sertlik aralığı Shore A sertliği 80A ila 98A;

5, esnekliğe, aşınmaya dayanıklı, bağlanması kolay ve diğer özelliklere karşı mükemmel direnç.

6, yuvarlak bant özellikleri 2mm çapından 30mm; hafif yüzey düzgün, pürüzsüz dikişsiz kemer yuvarlak fabrika, parlak renk; pürüzlü yüzey, düzgün ve düzgün parçacıklar, kaba kesintisiz kemer satın alma, rahat hissetmek, geniş uygulama alanları;

Uygulama: Genellikle nakil ve nakliye ürünleri için kullanılır. Tekstil, giyim, gıda, ambalaj, matbaa, makine, elektronik, cam, kimya, otomobil, içecek, mobilya, oyuncak, kağıt üretimi ve diğer sanayilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Cam hattı, parlatma hatları ve diğer iletim hatları.

Esnek, aşınmaya dirençli, pürüzsüz dikişsiz kemer fiyatına mükemmel dirençli TPU kemer, kolay bağlantı ve diğer özelliklere sahip, düşük sıcaklıkla kırmak kolay değildir. Çalışma sıcaklığı -20 ~ 80 ℃; Uzama:% 5-8 lt? 8; % 5-6? 8; yüksek gerilme mukavemeti, gerilme mukavemeti; aşınma direnci, darbe direnci, yağ, su, kimyasal direnç; serbest plastikleştirici, kolay kaynak, uzun ömürlüdür.

Müşteri numune kayışını sağlıyorsa firmamız numuneye göre de üretebilir; Müşterinin özel özellik modeline veya karakteristik talebe (alev geciktirici, antistatik, 1 zehirli değil gibi) ihtiyacı vardır. Firmamız ayrıca özelleştirmeyi talep edebilir.

Ürün Uygulaması: Takım Takım Tezgahı. Tekstil Makineleri. Otomasyon Makineleri. Gıda İşleme Makineleri. Ambalaj Makineleri. Kimyasallar İmalat Makineleri. Baskı Makineleri. İletim ve iletim ekipmanları. Doğrusal iletim. Duman 1 çim sanayi. Şarap endüstrisi. Cam, seramik üretimi. Hassas taşıma ekipmanları. Sertlik 88A-90A

Çalışma şekli: ambalaj makineleri, matbaalar, tekstil makineleri, tahrik tekerlekleri, seramik karo, çimento tuğlası, yer karosu, gıda, ahşap ürünler, kutular, gazeteler, basılı malzemeler gibi.

Bu ürünün özellikleri: Yüksek çekme, çekme mukavemeti, aşınma direnci, darbe direnci, yağlayıcı, su, plastik direnci olmaksızın kimyasal direnç, geniş bir sıcaklık aralığının kullanımı, kolay uzama, kolay kurulum, kurulumu kolay, ömür boyu.

Poliüretan yuvarlak kayışlar benzersiz sızdırmazlık

Pu köpük, pürüzsüz bir kendini soyarak,% 92 veya daha fazla kapalı hücre oranına sahip hücresel köpüğün yoğun bir yapıdadır, mükemmel bir sızdırmaz malzeme olup, imalat teknolojisinde doğrudan püskürtme kalıplama kullanılması, Yazım olmadan Pu köpük tabakası kesintisiz bir geçirimsizin genel olarak oluşması, derinlikten su boyunca çatı olasılığını ortadan kaldırır. Pu köpük tabaka sıkıca tabanlar boyunca su penetrasyonu önlemek için, Pu köpük ve çim kök entegrasyonu, kolay delaminasyon, böylece yapışma gücü köpük kendi yırtılma mukavemetini aşabilir, çim kök düzeyinde bağlı olabilir. Ve bu özellikler pek çok su yalıtım membranı içinde mevcut değildir, bu nedenle Pu su geçirmez performans benzersizdir. Wuxi Jiu Nai Poliüretan Ürünler Co, Ltd Tavsiye Edilen Ürünler: Poliüretan yuvarlak kayış Poliüretan V kayışı Poliüretan kauçuk rulo Poliüretan lastik tekerlek Standart dışı poliüretan kauçuk Poliüretan Üçgen Bant Poliüretan yastıklı poliüretan desen.