• Wuxi Jiunai Polyurethane Products Co., Ltd
  Mr. Alcioni possamai
  Customer satisfaction products , good service !
 • Wuxi Jiunai Polyurethane Products Co., Ltd
  Mr.Mike
  we are very impressed with the quality of the belts you produced.
 • Wuxi Jiunai Polyurethane Products Co., Ltd
  Mr. jone
  your products are very popular in my markets.
İlgili kişi : Arvin
Telefon numarası : 15961894256
Naber : +8615961894256

2.95 İyi aşınma direnci olan poliüretan yuvarlak kemerde

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Whatsapp 13057308615 Tolerance ±0.2-0.5mm
Export Port Shanghai Of China Oil Resistance Good
Hardness Shore A 80-95 Keyword Endless Round Belt
Tensile Rate 0.3kg-31.3kg Shape Round
Vurgulamak

2.95 Polyurethane yuvarlak kemer

,

İyi aşınma direnci Polyurethane yuvarlak kemer

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

Polyurethane yuvarlak kemerimiz yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu da mükemmel aşınmaya dayanıklılığını ve uzun ömrünü garanti eder.En az 2'lik bir dönme yarıçapına sahip olmak için dikkatlice tasarlanmıştır..95 inç, bu da onu sıkı bükülmeler ve eğriler gerektiren uygulamalar için ideal bir seçim haline getiriyor.Her seferinde tutarlı ve güvenilir performans sağlayacağından emin olabilirsiniz..

Polyurethane yuvarlak kemerimizin öne çıkan özelliklerinden biri, 0,3 kg'dan 31,3 kg'a kadar olan germe oranıdır.Çeşitli uygulamalar için çok yönlü bir seçim yaparİster güç aktarımı için ister taşımacılık için ister başka bir uygulama için isterse Polyurethane yuvarlak kemerimiz bu görevi üstlenebilir.

Eğer mükemmel aşınma direnci, yüksek germe hızı ve dar bir dönme yarıçapı sunan sonsuz yuvarlak bir kuşak arıyorsanız,Polyurethane yuvarlak kemerimizden başka bir yere bakmayın.En zor koşullara bile dayanabilecek güvenilir ve dayanıklı bir kemer gerektiren herhangi bir uygulama için mükemmel bir seçimdir.


Özellikleri:

 • Ürün Adı: Poliüretan Yuvarlak Kemer
 • Whatsapp: 13057308615
 • Model Tipi: 2mm-20mm
 • Çekim oranı: 0.3kg-31.3kg
 • İhracat Limanı: Çin'in Şangay şehri
 • Gözyaşı direnci: Evet

Teknik parametreler:

Poliüretan yuvarlak kemer Poliüretan yuvarlak kemer
Şekli Yuvarlak
Dayanıklılık ±0,2-0,5 mm
yoğunluk 1.12-1.25g/cm3
En Az Çapraz Dönüş 2.95 in.
Anahtar Kelime Sonsuz Yuvarlak Kuşak
Sertlik Kıyı A 80-95
Kırılma sırasında uzanma ≥400%
İhracat Limanı Çin'in Şangay şehri.
Sıkıştırma Direnci - İyi.
Whatsapp 13057308615

Uygulamalar:

Polyurethane yuvarlak kemerinin en yaygın uygulamalarından biri üretim endüstrisinde.Ve hatta ambalaj ve nakliye uygulamalarında bile.Olağanüstü dayanıklılığı ve aşınmaya dayanıklılığı, uzun süreli güvenilir performans gerektiren ağır görevli operasyonlar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Polyurethane yuvarlak kemerinin başka bir popüler kullanımı otomotiv endüstrisidir.Çeşitli uygulamalar için güvenilir ve dayanıklı bir çözüm sağlamakKemerin yağ dayanıklılığı, bu endüstride özellikle önemlidir, çünkü sert kimyasallara ve diğer kirleticilere maruz kalmak karşısında uzun süreli performans sağlamakta yardımcı olur.

Polyurethane yuvarlak kemer, genellikle üretim hattı boyunca ürünleri taşımak için taşıyıcı sistemlerinde kullanılan gıda ve içecek endüstrisinde de kullanılabilir.Kemerin iyi aşınma dayanıklılığı hassas eşyaların hasar görmesini önler, yağ direnci ise kemerin yağlara ve besin ve içecek üretiminde yaygın olarak bulunan diğer maddelere maruz kalmasına rağmen işlevsel kalmasını sağlar.

Polyurethane yuvarlak kemer için diğer potansiyel uygulamalar arasında, iplik ve dokuma makinelerinde kullanılabileceği tekstil endüstrisinde ve baskı endüstrisinde kullanılması yer almaktadır.baskı makinelerinde ve diğer ekipmanlarda kullanılmak üzereGenel olarak, bu tip kemer, güvenilir performans, dayanıklılık ve yağ ve aşınmaya dirençli olması gereken her senaryo için mükemmel bir seçimdir.2 mm'den 20 mm'ye kadar model türlerinde mevcutturPolyurethane yuvarlak kemer, neredeyse her uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilen son derece çok yönlü ve uyarlanabilir bir üründür.


Özellik:

Özel bir tane arıyorum.Poliüretan yuvarlak kemerÖzel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir şey var mı?Poliüretan yuvarlak kemerÜrün, en az 2,95 inçlik bir dönme yarıçapıyla ve iyi bir aşınma direnciyle mükemmel bir performans sunar.Sonsuz Yuvarlak KuşakFarklı uygulamalar için mükemmeldir.Poliüretan yuvarlak kemerBugün.


Destek ve Hizmetler:

Polyurethane yuvarlak kemer, çok çeşitli uygulamalar için uygun son derece çok yönlü bir taşıma elemanıdır.Yüksek kaliteli poliüretan malzemeden yapılmıştır ve aşınmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlar.Ürün teknik destek ekibimiz teknik yardım sunmak ve ürünle ilgili sorularınızı yanıtlamak için hazır.

Müşterilerimizin ürünümüzle mümkün olan en iyi deneyimi elde etmesini sağlamak için çeşitli hizmetler sunuyoruz.

 • Özel uygulama ihtiyaçlarınıza uygun özel kemer uzunlukları
 • Uzman kurulum rehberliği ve eğitimi
 • Yerel teknik destek ve sorun giderme yardımı
 • Ürün garantisi ve onarım hizmetleri

Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir ve dayanıklı bir ürün sunmaktır. Ürün teknik desteğimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.


Ambalaj ve Nakliye:

Ürün ambalajı:

Bu poliüretan yuvarlak kemer ürünü güvenli teslimatı sağlamak için sağlam bir karton kutuya paketlenir. Kemer, nakliye sırasında herhangi bir hasarı önlemek için koruyucu malzemelerle sarılır.

Nakliye:

Bu ürün için standart nakliye seçenekleri sunuyoruz, teslimat süreleri konumunuza bağlı olarak değişir. Ek ücret karşılığında hızlandırılmış nakliye de sunuyoruz. Siparişiniz işlendiğinde,Size bir takip numarası vereceğiz böylece paketinizin yolculuğunu kapınıza kadar takip edebilirsiniz..


Sıkça sorulan sorular:

A: Poliüretan Yuvarlak Kemer, üst düzey dayanıklılık ve aşınmaya direnç sağlayan yüksek kaliteli poliüretan malzemeden yapılmıştır.

S: Polyurethane yuvarlak kemerinin boyut aralığı nedir?

A: Poliüretan yuvarlak kemer, çapı 2 mm'den 20 mm'ye kadar değişen çeşitli boyutlarda bulunur ve özel gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir.

S: Polyurethane yuvarlak kemerinin sıcaklık aralığı nedir?

A: Polyurethane yuvarlak kemeri -30 °C'den 80 °C'ye kadar bir sıcaklık aralığında çalışabilir ve bu da onu çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygun kılar.

S: Polyurethane yuvarlak kemerinin maksimum uzunluğu nedir?

A: Polyurethane yuvarlak kemer, kemerin çapına bağlı olarak 100 metreye kadar uzunlukta tedarik edilebilir.

S: Poliüretan yuvarlak kemer kullanmanın avantajları nelerdir?

A: Poliüretan yuvarlak kemer üstün dayanıklılık, aşınmaya dayanıklılık ve geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir.Mükemmel bir çekiş sağlar ve kimyasallara ve yağlara dayanıklıdır..