Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ polyurethane bar ] eşleşme 15 Ürünler.
PU Polyurethane Rubber round Bar Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Elastic Industrial abrasion resistance Oil Resistant PU Polyurethane Rubber Bar Rod Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Anti-Pressing PU Polyurethane Rubber Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Extruded Polyurethane PU V-Belt with 70A-80A Hardness for Conducting Applications in Textile Machinery
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Sertlik: | 70A-80A |
| Genişlik (x): | 6mm, 8mm, 10mm, 13mm, 17mm, 22mm |
Elastic Natural Color Polyurethane wear plate Hardness 45 shore A ~98 shore A
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Abrasion Resistance PU / Polyurethane Sheet Hardness 45 - 98 Shore A
| sertlik aralığı: | 45 kıyı A'dan 98 kıyı A'ya |
|---|---|
| Genişlik: | 500mm ~1000mm |
| Uzunluk: | 500mm~2000mm |
Electric insulation and Abrasion Resistance PU Polyurethane Rubber Solid round Bar Rod, Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Customized Conducting PU V-Belt with 70A-80A Hardness and Oil Resistant Properties for Textile Machinery
| Malzeme: | Poliüretan |
|---|---|
| Profil Türü: | T profili |
| Ana işlev: | Yönetim |
75shore A ,8*5mm,10*6mm type PU Conducting Bar Polyurethane V Belt for Processing Industry
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Extruded Polyurethane PU T Profile conducting bar extrusion baffle
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

