Tüm ürünler
-
Poliüretan Yuvarlak Kemer
-
Poliüretan V Kayış
-
Süper Kavrama Kemeri
-
Denizaltı Kablosu Koruması
-
Poliüretan Silindirler
-
Poliüretan Tekerlekler
-
Serigraf Baskı Silecekleri
-
Poliuretan Kauçuk Levha
-
Poliüretan Parçaları
-
Kevlar Kemerler
-
Ekstrüzyon Poliüretan
-
Paralel Kemer
-
Poliüretan Boru
-
Poliüretan Zaman Kayışı
-
PVC Konveyör Bandı
-
Üretan Kemerli Kaynak Makinesi
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
anahtar kelimeler [ custom polyurethane parts ] eşleşme 367 Ürünler.
Solar Industry Screen Print Squeegee Gum Rubber 50 - 95 Shore A
| standard color: | as your require |
|---|---|
| hardness: | 55 shore A~95 shore A |
| Width range: | 15mm--100mm |
Pu Products Rough Diameter 2mm - 20mm Pu Round Belt Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Sharp Shape Industry Screen Print Squeegee Gum Rubber 50 - 95 Shore A
| şekil: | keskin |
|---|---|
| sertlik: | 55 kıyı A~95 kıyı A |
| Genişlik aralığı: | 15mm--100mm |
Çap 12mm Turuncu Üretan Yuvarlak Kayış Yüzey Düz kord takviyeli
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
|---|---|
| renk: | Portakal |
| Sertlik: | 90A |
Yumuşak yüzey PU yuvarlak kemer İthalat hammaddesi 90A 1.25g/Cm3
| Uzunluk: | 30 metre / rulo |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| Sertlik: | 90A |
4 Meter Length PU Squeegee with 50 - 95 Shore A Hardness for Screen Printing and Wide Applications
| Model No.: | silecek |
|---|---|
| İşleme türü: | pu |
| Malzeme: | pu |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Malzeme: | pu |
|---|---|
| Malzemenin İçinde: | pu |
| Özellik: | Gözyaşına dayanıklı, aşınmaya dayanıklı |

